Тернопіль: розпочинається реєстрація колективів на Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там,де є благословіння»

Тернопіль: розпочинається реєстрація колективів на Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там,де є благословіння»

29.03.17 13:03 0 148
Вже сьомий рік поспіль у Тернополі відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословіння», який став невід’ємною частиною культурного життя міста, столицею духовності українського народу, здобув заслужений авторитет серед церковних громад, професійних та аматорських художніх колективів, виконавців і вокальних шкіл. Цього року фестиваль пройде 20-22 квітня.

На даний час розпочалася реєстрація учасників конкурсу, до участі у якому запрошуються колективи та виконавці різних християнських конфесій. Учасників фестивалю будуть оцінювати у трьох вікових категоріях (9-13 років, 14-17 років, від 18 років і старші), а також у трьох номінаціях (церковні та світські хорові колективи, малі вокальні форми та вокальні ансамблі, соло-вокалісти).

Положення про проведення Міжнародного фестивалю конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння»

Реєстраційний лист

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Чернігівський міський ...

КОМЕНТАРІ