Чернігів: Водоканал оголосив відкриті торги,де готовий придбати 4000 лічильників води

Чернігів: Водоканал оголосив відкриті торги,де готовий придбати 4000 лічильників води

29.03.17 16:40 0 243
«Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» переходить у нову фазу виконання. 28 березня, КП «Чернігівводоканал» розмістило повідомлення про закупівлю 4000 лічильників холодної та гарячої води для встановлення в багатоквартирних будинках Чернігова. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-28-000744-b

У 2017 році планується закупити 2500 шт. лічильників холодної та 1500 шт. лічильників гарячої води. Разом – 4000 приладів обліку.

Відповідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі були затверджені на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження.

Аукціон при проведенні процедури відкритих електронних торгів щодо закупівлі лічильників має відбутися 14 квітня 2017 року, а вже 15 квітня будуть відомі вартість приладів обліку та підприємство-переможець.

Наголосимо, що КП «Чернігівводоканал» робить усе можливе для того, щоб місто отримало якісні прилади обліку води за найнижчою ціною. Сама процедура відкритих електронних торгів відбувається відкрито та прозоро.

Наступними етапами виконання Програми будуть процедури закупівлі комплектуючих для встановлення вузлів обліку та визначення підприємства – виконавця робіт. Прозорість закупівлі також буде гарантована.

Нагадаємо, що з 20 березня триває процедура реєстрації громадян на встановлення приладів обліку гарячої та холодної води. Встановлення приладів обліку здійснюється одноразово та за умов:

– відсутності відповідних приладів обліку води у житловому приміщенні;

– що заявник є власником або співвласником житлового приміщення (власність набута в порядку не забороненому законодавством України), користувачем житла житлового фонду комунальної власності;

– проживає за місцем реєстрації;

– отримує субсидію на сплату комунальних послуг.

Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» відбувається в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Генерала Бєлова, 2.

Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: (0462) 614-662.

Станом на 28 березня 2017 року бажання встановити прилади обліку води в своїх квартирах виявили 556 мешканців багатоквартирних будинків. Враховуючи встановлення лічильників гарячої води можна констатувати, що в цілому у 2017 році лічильники за кошти бюджету отримає 2500 абонентів. За сім днів прийому, до абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» надійшла п'ята частина від загальної кількості заяв на 2017 рік.

За матеріалами інформаційної служби КП «Чернігівводоканал»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Депутат Тетяна Янчук ...

КОМЕНТАРІ