За одержання неправомірної вигоди судитимуть посадовця ДАБІ у Волинській області

За одержання неправомірної вигоди судитимуть посадовця ДАБІ у Волинській області

29.03.17 15:20 0 218
Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо заступника начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області.

Як уже повідомлялося, посадовця обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, незаконному збагаченні й поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації про доходи.

Правоохоронцями встановлено факти вимагання й одержання ним неправомірної вигоди від забудовників за безперешкодну реєстрацію декларацій про початок будівельних робіт та декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

Окрім того, з'ясувалося, що у період 2015-2016 років він набув у власність грошові кошти (активи) у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами.

Під час проведеного 14 листопада 2016 року працівниками Головного управління Національної поліції в області огляду орендованого на ім'я дружини посадовця індивідуального банківського сейфа виявлено та вилучено 10160 євро та 80380 доларів США.

Факт наявності цих грошових активів заступник начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, приховав, не внісши про них жодних відомостей під час заповнення восени минулого року декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відтак посадовця обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 368-2, ст. 366-1 Кримінального кодексу України, і невдовзі він постане перед судом.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопілля: в області ...

КОМЕНТАРІ