Вінничина: валерій Коровій ознайомився з ходом робіт із розширення виробничих потужностей ТОВ «Барлінек Інвест» (+фото)

Вінничина: валерій Коровій ознайомився з ходом робіт із розширення виробничих потужностей ТОВ «Барлінек Інвест» (+фото)

29.03.17 14:35 0 206
Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимиром Мережком 28 березня відвідав спільне польсько-українське підприємство «Барлінек Інвест», що у місті Вінниці.

тут реалізується проект із розширення потужностей компанії, що дозволить не лише суттєво наростити обсяги виробництва, а й створити нові робочі місця. Загальна сума інвестицій – близько 30 млн. євро.

«Маємо на меті не побудову окремого заводу. Мова йде про збільшення потужностей на рахунок доустановлення виробничих ліній та будівництва сушильних камер для деревини. Якщо на 31 грудня 2016 року наша виробнича потужність становила близько 4 млн. кв. метрів паркетної дошки на рік, то на кінець 2017 року плануємо вийти на показник у 6 млн. кв. метрів, - повідомив начальник відділу маркетингу ТОВ «Барлінек Інвест» Володимир Шевчук. – Якщо ми це зробимо, то «Барлінек» з унікальної компанії в Україні перетвориться на найбільше деревообробне підприємство в Європі».

тут працюють понад 800 робітників, налагоджена безвідходна технологія переробки деревини, а виробництво орієнтоване переважно на експорт.

З ходом будівельних та монтажних робіт на підприємстві голову обласної державної адміністрації Валерія Коровія ознайомив генеральний директор ТОВ «Барлінек Інвест» Вініціуш Іванскі.

Побаченим керівник Вінниччини залишився задоволеним, відтак висловив переконання, що діяльність компанії є одним з кращих прикладів ефективної роботи.

« ми бачимо результат перемовин, проведених півтора роки тому. Нам вдалося переконати керівництво компанії, і було прийнято рішення про розширення потужностей підприємства. Мова йде про 30 млн. євро, які сюди вже інвестуються, та про створення 300 нових робочих місць, що дасть можливість створити в індустріальному парку Вінниці належну інфраструктуру і рухатися вперед, - відзначив голова ОДА Валерій Коровій. - Для мене також важливо й те, що тут ми побачили багато підрядних організацій – як українських, так і польських, а це має дуже позитивне значення, адже наші компанії набувають певного досвіду, опановують нові, сучасні технології».

Керівник області також зауважив, що вже за 2 роки, за рахунок будівництва потужної трансформаторної підстанції та проведення нової лінії електропередач, передбачається суттєве збільшення енергетичних потужностей міста Вінниці, зокрема й цієї промислової зони. А це, у свою чергу, дасть серйозний поштовх до подальшого розвитку обласного центру на найближчі 30-50 років.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Мешканці Тернопільщини ...
Наступна новина: Прокуратура через суд ...

КОМЕНТАРІ