На Тернопіллі за порушення в сфері екології до адміністративної відповідальності притягнуто 238 осіб

На Тернопіллі за порушення в сфері екології до адміністративної відповідальності притягнуто 238 осіб

01.04.17 09:33 0 132
До 1 липня 2017 року міські, селищні і сільські ради об'єднаних територіальних громад мають розробити та затвердити місцеві програми охорони навколишнього природного середовища.

Відповідне доручення дав голова обласної державної адміністрації Степан Барна представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування під час засідання колегії ОДА 30 березня.

«З метою забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства та покращення екологічної ситуації в області також рекомендовано утворити підрозділи муніципальної поліції для здійснення контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища та благоустрою на місцях», - зазначив Степан Барна.

Також він повідомив, що в області зафіксовано вже 7 фактів завезення несанкціонованого сміття.

«Тернопільщина не має перетворитися на львівський смітник! Прошу керівників на місцях відповідально підійти до цієї проблеми і розробити чітку стратегію щодо утилізації цього сміття. Підтримка влади області у цьому питанні у вас є!», - наголосив голова ОДА.

Йшлося і про порушення в сфері екології. Як поінформував начальник Державної екологічної інспекції Едуард Ференц, найбільше порушень законодавства виявлено у сфері поводження з відходами.

«До адміністративної відповідальності притягнуто 238 осіб, здебільшого за неналежну експлуатацію місць видалення відходів та забруднення навколишнього природного середовища. З 740 сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів, які займають площу 113,5 га, паспортизовано 91 об'єкт, правовстановлюючі документи на зайняті ними земельні ділянки виготовлені тільки для міст Заліщики, Монастириська, Кременець, Почаїв, Теребовля і Хоростків», - зазначив Едуард Ференц.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ