В Житомирській області ігор Гундич обговорив із Повноважним Послом Латвійської Республіки можливість залучення інвестицій.

В Житомирській області ігор Гундич обговорив із Повноважним Послом Латвійської Республіки можливість залучення інвестицій.

01.04.17 08:50 0 142
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма зустрілися 29 березня, із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та його заступником Каріною Леєю.

На зустрічі обговорили можливість залучення інвестицій у Житомирську область.

«На Житомирщині працює 4 підприємства із латвійським капіталом, але, звичайно ж, хотілося б розширювати співпрацю. Маємо надію, що це буде Житомирська область. Зараз ми активно займаємося пошуками інвесторів, які б створювали робочі місця. Житомирщина – це галузі сільського господарства, лісопереробне виробництво, а також добувна галузь», – сказав Ігор Гундич.

Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс акцентував увагу на залученні в область почесного консула: «Я лише 15 місяців працюю в Україні і звичайно ж намагаюся відвідувати регіони. Ніяких географічних обмежень для співробітництва у нас немає. В інших регіонах України у нас працюють почесні консули, які у свою чергу допомагають нам. Тому для плідної співпраці можна побудувати схожу модель успішної комунікації».

Також Ігор Гундич додав, що у свою чергу керівництво області «знайде людину, яка підійшла б на роль консула».

Довідково. За останні 2 роки в економіку області іноземними інвесторами вкладено 18,2 млн. дол. США прямих інвестицій. На території Житомирщини працюють 395 підприємств з іноземним капіталом працюють в області – Житомирщині довіряють Німеччина, Польща, Нідерланди, Італія, Швейцарія, Данія та інші країни, які ведуть тут успішний бізнес.

За 2016 рік товарооборот Житомирської області з Латвією склав 1,5 млн. дол. США (майже 1%).

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: «Суспільні ...
Наступна новина: Депутати Луцькради просять ...

КОМЕНТАРІ