Чернівці: Чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва стане поштовхом для розвитку індустрії громадського харчування

Чернівці: Чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва стане поштовхом для розвитку індустрії громадського харчування

01.04.17 10:30 0 233
Відкриття Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» відбулося у розважальному центрі «Панорама-Чернівці». Це масштабна подія для спеціалістів ресторанного господарства, які прагнуть збагачувати набутий досвід з кулінарного і кондитерського мистецтва.

“Кулінарія – це значна частина культури народів, які населяли Буковину, – каже Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Ми раді вітати тут гостей з Італії, Іспанії, Хорватії, Туреччини, Румунії, Німеччини та інших країн. Коли фахівці високого рівня діляться досвідом з нашими кулінарами, це стає поштовхом для розвитку індустрії громадського харчування, нашого міста, приваблюючи туристів. Тож запрошую всіх прийти до “Панорами” і ознайомитися з шедеврами кулінарії”.

Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» проводиться з метою популяризації творчих досягнень у галузі ресторанного господарства, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та кондитерських виробів, підвищення рівня підготовки фахівців у сфері ресторанного господарства.

Організаторами заходу є департамент економіки Чернівецької міської ради та ГС «Буковинська гільдія кулінарів».

Участь у чемпіонаті беруть фахівці з кулінарної та кондитерської майстерності, які демонструють свої вміння, позмагаються із закордонними колегами, отримають нові знання і досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва.

До суддівської колегії Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» входитимуть почесні міжнародні судді WACS, всесвітньо відомі зірки кулінарного мистецтва.

Чемпіонат проводиться та оцінюється за рекомендаціями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами:

– арт-клас кондитерського та кулінарного мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням);

– практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форм участі.

В рамках чемпіонату відбудуться майстер-класи з приготування страв та солодощів від провідних шеф-кухарів України та зарубіжжя, буде проходити Великодній ярмарок екопродуктів та крафтової святкової атрибутики, будуть представлені компанії та товаровиробники, дотичні до ресторанної сфери.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку пора шкільних ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ