У Рівненській області судитимуть жителя Дубенщини,який шахрайським способом заволодів бюджетними коштами в якості виплаченої житлової субсидії

У Рівненській області судитимуть жителя Дубенщини,який шахрайським способом заволодів бюджетними коштами в якості виплаченої житлової субсидії

01.04.17 10:32 0 198
Дубенською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості стосовно жителя Дубенського району, який вчинив злочини, передбачені ч.1 ст.190 (заволодіння чужим майном шляхом обману) та ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

- На підставі зібраних досудовим розслідуванням доказів встановлено, що чоловік подав до Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації завідомо підроблений документ – декларацію про доходи і витрати осіб, що звернулися за призначення житлової субсидії, який містив неправдиві відомості про придбане майно. А саме: в документі підозрюваний умисно не вказав відомості про купівлю його дружиною за відповідний період автомобіля вартістю близько 80 тис грн, - повідомив керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк.

За наслідками таких дій дубенчанину призначено та виплачено за рахунок коштів бюджету житлову субсидію на загальну суму понад 20 тис грн.

Дане кримінальне правопорушення в стислі строки було розслідувано слідчими поліції за процесуального керівництва Дубенської місцевої прокуратури.

Тепер долю обвинуваченого вирішить суд.

За вчинення вказаних злочинів, передбачена кримінальна відповідальність у виді штрафу, громадських робіт, арешту, обмеження волі на строк до 3-ох років.

Оплата за комунальні послуги дорожчає. Багато родин не здатні її оплачувати самостійно, а тому змушені звертатися за субсидією. Субсидія розраховується як різниця між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами й обсягом обов'язкового відсотка платежу. Обов'язкова частка плати за послуги є індивідуальною для кожної сім'ї й залежить від її доходу, кількості осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні та яким нараховується плата за послуги. Чим вищі (нижчі) доходи сім'ї, тим більше (менше) сім'я сплачуватиме за послуги.

В той же час, субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у будинку людей, в т.ч. фактично проживаючих у ньому осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири, будинку, транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири, будинку або автомобіля телефонного зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі чи оплати перевищує 50 тис грн.

Позиція держави полягає у тому, що субсидію повинна отримати виключно та родина, яка її потребує.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Чемпіонат з ...
Наступна новина: У Чернігова з'явився ...

КОМЕНТАРІ