Директор ДКП “Луцьктепло” Валентина Малютіна розповіла, що надходять скарги від лучан про спеку у помешканнях. Також, згідно нормативів, коли середньодобова температура протягом трьох днів перевищує + 8 С, то необхідно припиняти подачу теплоносія. Нині такі показники уже є, а тому з 30 березня пропонується тимчасово призупини теплопостачання у місті. Остаточно ж опалювальний сезон планують завершити 11 квітня. Якщо до цього часу буде похолодання, то буде відновлено подачу тепла у квартири лучан.
Депутати міської ради підтримали відповідний проект рішення.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Іван Крисак: На ...
Наступна новина: Чернівці: Унікальна карта ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим