У Луцьку проведуть капітальний ремонт на магістральних вулицях

У Луцьку проведуть капітальний ремонт на магістральних вулицях

01.04.17 10:14 0 133
Під час сесії міської ради директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась повідомив, що після завершення зимового періоду у Луцьку потребують капітального ремонту чимало магістральних вулиць. Тому до переліку доріг, що потребують капітального ремонту, пропонується внести найбільш аварійні ділянки на вулицях Набережна, Полонківська, Окружна, Героїв УПА, Ковельська, Івана Франка, Паркова, Шухевича, проспект Василя Мойсея. Окрім цього, Юрій Крась зазначив, що уже розпочалися роботи із поточного ремонту доріг на проспекті Відродження та на вулиці Кримського, а ще тривають підготовчі роботи до ремонту вулиці Львівської. За попередніми підрахунками, загальна вартість усіх робіт, пов'язаних із капітальним ремонтом доріг, становить 16 мільйонів 650 тисяч гривень.

Секретар міської ради Ігор Поліщук наголосив, що для забезпечення якісного виконання ремонтних робіт необхідно ретельно контролювати хід їх виконання працівниками департаменту ЖКГ, їх керівниками та профільними заступниками міського голови. Він навів приклад вулиці Набережної, на якій ще вісім років тому відремонтували ділянку дороги з боку вулиці Ковельської. “До сьогоднішнього дня ця ділянка дороги знаходиться у хорошому стані. На мою думку, цього вдалося досягти завдяки ретельному контролю за виконанням робіт як заступниками міського голови, так і працівниками ЖКГ та профільними фахівцями. Такий підхід варто застосувати й для усіх вулиць, які потребують ремонту”, - акцентував він. З ним погодилися й депутати Андрій Покровський, Євген Ткачук та Павло Данильчук.

Окрім цього, Ігор Поліщук нагадав, що окрім ремонту доріг, варто продовжувати й ремонтні роботи на прибудинкових територіях, що були розпочаті у 2016-му році.

У підсумку депутати підтримали відповідний проект рішення.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ