Ця традиція започаткована минулого року. Нова алея є продовженням тої, що висаджена тоді, вже прижилася та радує чернігівців.
У висадці алеї взяли участь заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако, заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова, представники громадських організацій чорнобильців та активісти.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Луцька міська філія ПАТ ...
Наступна новина: Керівництво області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим