Ініціатором заходу виступила громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів AТО».
« почесну нагороду отримують гідні сини України, справжні її патріоти. А громадськість мусить пам'ятати про тих, хто згинув на Мaйдaні у Києві і шанувати, пишатися тими, хто й досі стоїть на варті честі та гідності України», – наголосив під час урочистостей голова правління спілки Aнaтолій Слівінський.
Загалом було виготовлено 500 нагород, що доставлені в різні регіони України. На «Залізному Хресті» зображено прапор Євросоюзу, на якому вибито український Герб. Автором ідеї є сотник 19-ї сотні Євромайдану, боєць батальйону «Айдар» з позивним «Штурм» Володимир Провосудов, який очолює підрозділ «Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів AТО» у Львівській області.
Вітали героїв оплесками і стоячи. Слухали розповіді про подвиги.
Кожна з історій про Народних Героїв – особлива, кожна викликає сльози. Котрась – сльози щастя через розуміння, що поруч з тобою живуть люди з неймовірною силою духу, такі, з якими не страшно нічого. А котрась – сльози смутку, бо герой історії уже ніколи не візьме до рук відзнаку.
Рідні загиблих, які отримували їхні нагороди, розповідали, якими були ті люди, з кого маємо брати приклад у любові до рідної землі.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернополяни здобули 18 ...
Наступна новина: Тернопільщина успішно ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради