Євген Поплавський та Олександр Швецов змагатимуться у стрільбі з лука, а Олександр Кравченко демонструватиме свої сили у пауерліфтингу.
Результатом завершального етап відбору до національної збірної стане участь України на Invictus Games в Торонто – міжнародних змаганнях для військових та ветеранів, які отримали поранення, травми та захворювання під час або в наслідок виконання службових обов'язків.
Загалом у всеукраїнських Іграх Нескорених візьмуть участь 114 фіналістів спортивних тестувань, які змагатимуться в шести спортивних дисциплінах – легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з луку.
Урочисте відкриття Ігор Нескорених» відбудеться 22 квітня о 9:00 на легкоатлетичному манежі Спортивного комплексу «Атлет».
Довідково:
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Культовий композитор дасть ...
Наступна новина: На Тернопільщині учасників ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей