Чернігів: Керівник КП «Будинок книги» звітував про діяльність підприємства

Чернігів: Керівник КП «Будинок книги» звітував про діяльність підприємства

20.04.17 10:18 0 194
У Чернігові асортимент продукції магазину «Будинок книги» складає більше 25 тисяч найменувань, а кількість покупців за день коливається від 200 до 400 осіб. Про це 18 квітня, на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста повідомив В'ячеслав Бєлогура - керівник комунального підприємства «Будинок книги» Чернігівської міської ради.

КП «Будинок книги» здійснює роздрібну торгівлю книжковою та іншою друкованою продукцією, канцтоварами, продукцією для дитячої творчості, іграми та іграшками, сувенірами, а також оптову торгівлю навчальною літературою. За результатами діяльності в 2016 році чистий прибуток комунального підприємства склав 1 млн 012 тис. грн, що на 455 тис. грн більше, ніж за 2015 рік. Позитивна динаміка розвитку підприємства зберігається і в поточному році, оскільки за підсумками роботи за перший квартал 2017 року чистий прибуток складає 258 тис. грн проти 137 тис. грн за аналогічний період 2016 року.

У 2015 році в магазині створено новий відділ канцелярських товарів та товарів для дітей (дитяча творчість, настільні та розвиваючі ігри тощо) й протягом року реалізовано товарів на суму 800 тис. грн, а в 2016 - на суму 1 млн 250 тис. грн.

Крім того, в 2016 році укладені договори з новими постачальниками книжкової та іншої продукції, що призвело до розширення асортименту товарів у магазині й відповідно до збільшення виручки від реалізації цієї продукції, яка за 2016 рік склала 7 млн 618 тис. грн. Цей ріст обумовлений, в першу чергу, збільшенням кількості одиниць реалізованого товару (за 2016 р. - 298,5 тис. одиниць товару).

Слід також відмітити, що в минулому році спостерігалося збільшення продажів саме книжкової продукції (у 2016 р. - 110 тис. одиниць), що є для підприємства дуже важливим і позитивним показником, оскільки книжкова продукція є основною групою товарів у магазині.

- На сфера книготоргівлі переживає період стагнації на фоні загальнодержавної економічної кризи, проте комунальне підприємство «Будинок книги» залишається стабільно працюючим підприємством, яке працює над вдосконаленням своєї роботи, пошуком нових шляхів для розвитку підприємства та покращення рівня обслуговування відвідувачів магазину, - підсумував свою доповідь керівник КП «Будинок книги» В'ячеслав Бєлогура.*/blockquote

*/blockquote

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 22 квітня відбудеться ...

КОМЕНТАРІ