На Великдень Тернопільщина приймала дітей зі Сходу

На Великдень Тернопільщина приймала дітей зі Сходу

20.04.17 09:53 0 194
Понад півтори сотні дітей з Донецької області провели Великодні свята у родинах Тернопільщини. Це вкотре стало чудовою нагодою для ровесників Заходу та Сходу відчути себе єдиним українським народом, що, безумовно, зміцнює нашу українську націю. Крім того, подібні програми обміну сприяють розвитку особистості, виховують толерантність та доброзичливість. Кілька днів діти ознайомлювалися з традиціями Галичини, а також мали нагоду побувати на цікавих екскурсіях. У понеділок, 17 квітні юні гості з Донеччини грали у боулінг, каталися на ковзанах й переглянули фільм.

Зустрівся з ними та передав гостинці з Тернопільщини заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.

«Саме у такому форматі живого спілкування між ровесниками з Тернопільщини та Донеччини ми бачимо момент єднання України. Дітям відрадно та приємно перебувати у сім'ях Тернопільщини, відчувати дух Великодніх свят і, сподіваюся, ці радісні моменти вони обов'язково перенесуть на Донеччину. Вони бачать, що Україна — єдина і лише в єдності ми подолаємо всі наші негаразди, — наголосив Юрій Юрик. — До слова, це спільна ініціатива депутата Верховної Ради Дмитра Лубінця та голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни. Подібні акції, безперечно, ми проводитимемо й надалі».

Як розповів начальник відділу сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Чорний, групи дітей з Донеччини, зокрема з Мангушського району, святкують Великдень у родинному колі сімей Тернопільщини вже протягом трьох останніх років.

«Впродовж чотирьох днів діти проживали шести районах області — Кременецькому, Шумському, Зборівському, Збаразькому, Бережанському, Тернопільському, а також у м. Тернополі. Влітку Тернопільщина знову прийме дітей зі Східної України, цього разу вже для відпочинку й оздоровлення у таборах області», — розповів Ігор Чорний.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: 25 квітня - ...

КОМЕНТАРІ