Слідчо-оперативна група та працівники вибухотехнічної служби, які прибули на місце події, оглянули та вилучили із салону транспортного засобу патрони калібру 7,62 мм в кількості 1300 шт та 10 гранат марки Ф-1, РГД-5. Вказана зброя та бойові припаси були поміщені в рюкзак армійського зразка.
За цим фактом поліцією внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Водій та 2 пасажири автомобіля – усі жителі різних областей України (Чернігівської, Житомирської та Кіровоградської) запрошені до Рокитнівського відділення поліції для дачі пояснень.
Нині з'ясовуються усі обставини походження небезпечного вантажу, в т.ч. мета його транспортування.
Стан досудового розслідування у даному кримінальному провадженні перебуває на контролі Сарненської місцевої прокуратури.
Фото з місця огляду події
За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вінничина: перший заступник ...
Наступна новина: За втручання прокуратури ...