Луцьк: у небі «повітряні змії»

06.05.17 10:40 0 603
19 квітня 2017 року Центром науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської облдержадміністрації було проведено обласні змагання з конструювання та запуску «повітряних зміїв». Місто Луцьк на цих змаганнях представляла команда Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Кульчицького Сергія, учня 10-А класу НВК № 26; Кульчицького Ореста, учня 5-В класу НВК № 9; Філоненка Станіслава, учня 9-А класу ЗОШ № 19; Савчука Вадима, учня 7-Г класу гімназії № 4 ім. Модеста Левицького; Данильчука Євгена, учня 6-В класу гімназії № 18.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість у семи класах «зміїв» (Z-експериментальний, Z1-плоский, Z2-коробчастий, Z3- безкаркасний, Z4-міні, Z5 - пілотажний, Z7- потяг). В особистому заліку переможцями стали: Данильчук Євген (Z1, Z3 – І місце); Кульчицький Сергій (Z4, Z7 – ІІ місце); Філоненко Станіслав (Z5 – І місце, Z2 – ІІ місце).

Високі бали всіх членів команди в особистому заліку дали змогу вибороти перше командне місце та представляти Волинь на Всеукраїнських змаганнях, які відбулись 25-28.04.2017 року у м. Вінниця. В напруженій боротьбі призерами Всеукраїнських змагань в особистому заліку стали: Данильчук Євген (Z4 - ІІ місце); Савчук Вадим (Z2 - ІІІ місце); Кульчицький Сергій (Z7 - ІІІ місце). Варто відзначити високі результати Філоненка Станіслава (Z5 - 6 місце та Z6-повітряний бій - 5 місце). В загальнокомандному заліку Волинська команда посіла шосте місце.