«Ми і надалі тісно співпрацюватимемо з Мiжнaрoдним Цeнтром впрoвaджeння прoгрaм ЮНЕСКО. Матеріально-технічна база медичних закладів Тернопільщини поступово оновлюєтся, що в подальшому дає змогу покращити якість та доступ медичної допомоги населенню області. Тому і надалі сподіватимуся на плідну співпрацю як і з громадськими та благодійними організаціями, так і керівництвом області. Для медицини Тернопільщини спільними зусиллями ми зможемо зробити багато», - зазначив начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові разом із ...
Наступна новина: Житомирська ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим