У дитячому санаторії наразі перебувають на лікуванні 90 дітей. З нагоди цих сімейних свят для них проведені дві акції «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь» та «Родина, як зірка єдина». Вони проходили у формі лекції-тренінгу та відеолекторію. Для дітей також організована ігротека. Мета проведених заходів – підвищити рівень знань учасників про знакові події у державі, збереження репродуктивного здоров'я, утвердження цінностей сімейних традицій, сформувати усталені поняття поваги та любові до матері.
Чотири студента, які проходитимуть практику в Центрі протягом місяця, після таких занять зможуть використовувати набуті знання та практичні навички, коли у майбутньому стануть соціальними працівниками.
Як вже повідомлялося раніше, у березні на базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді практикувалися студенти V та III курсів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, які теж навчаються за спеціальністю «соціальний працівник» і «психолог».
За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Робоча група з ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?