Луцькі волейболістки — переможці обласних змагань “Волинь спортивна -2017”

18.05.17 12:25 0 487
У місті Луцьку в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися фінальні змагання чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2014 року народження і молодших за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна — 2017”.

Шість команд з різних регіонів Волинської області виборювали звання переможця цьогорічного комплексного обласного спортивного заходу.

Наше місто на даних змаганнях представляли вихованки тренера обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Олени Алєксєєвої.

Лучанки впевнено провели свої попередні поєдинки у групі і здобули дві переконливі перемоги над своїми суперниками з Камінь-Каширського та Любомльського районів.

У заключній грі за перше місце луцькі дівчата перемогли команду Маневицького району і стали переможцями. Маневицькі дівчата вибороли срібні нагороди, а третє - у команди Любомльського району.

Вітаємо луцьких волейболісток та їх наставника з успішним виступом на змаганнях обласної спартакіади та зичимо нових перемог.