Луцьк: громадськість міста вшанувала пам’ять жертв політичних репресій та депортованих кримських татар

Луцьк: громадськість міста вшанувала пам’ять жертв політичних репресій та депортованих кримських татар

19.05.17 14:00 0 313
Щороку у третю неділю травня в Україні вшановують жертв політичних репресій, а 18 травня — День боротьби за права кримсько-татарського народу.

Традиційно цього дня на Замковій площі священнослужителі УПЦ КП відправили панахиду.

Вшанувати репресованих та згадати усіх, хто стали жертвами тоталітарного режиму, депортованих кримських татар прийшли заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, представники підприємств, установ та організацій, учнівської та студентської молоді, громадськість міста. Вони поклали квіти до пам'ятного знаку Жертвам політичних репресій.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно загиблих.

Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Костянтин Петрочук подякував усім, хто прийшов вшанувати пам'ять жертв політичних репресій та депортації татар з Криму. “Мільйони українців стали жертвами тоталітарного режиму. ми згадуємо тих, хто був необґрунтовано засуджений, відправлений у заслання, репресований. Багато українських родин були піддані цькуванням, багато людей втратили своє здоров'я в засланні, померли. Тавро “ворог народу” отримали мільйони людей. Також ми вшановуємо кримських татар, яких у 1944 році радянська влада почала виселяти з їх етнічних територій, безпідставно звинувативши у співпраці з нацистами”, - наголосив він.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку виконувач ...
Наступна новина: Що таке термопанелі?

КОМЕНТАРІ