Зокрема, продовжується скроплення ставів на відстійниках цукрового заводу.
Ліквідована аварія на трубопроводі, через який нечистоти потрапляють у відстійники. З цією метою прокладено 400 м нового трубопроводу.
Безпосередньо на насосній станції, де розпочинається транспортування нечистот, відтепер додають знешкоджувальну речовину.
Розпочато роботи з будівництва флотаційної установки для збору газів, що виділяються, для подальшого їх використання.
Тож заступник міського голови Костянтин Петрочук зазначає: “Сподіваюсь, неприємного запаху в місті не буде”.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Флеш-ігри: головні переваги
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим