Луцькі вулиці активно ремонтують

Луцькі вулиці активно ремонтують

22.05.17 08:06 0 193
У місті тривають активні роботи з ремонту дорожньої інфраструктури. З настанням сприятливих погодніх умов працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати значні об'єми робіт.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад разом з директором департаменту ЖКГ Юрієм Красем оглянули, як тривають ремонтні роботи.

Департаментом житлово-комунального господарства проведенно влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією на вулицях з існуючим ґрунтовим покриттям, зокрема, Комка, Нахімова, Нестерова та Попова. Роботи виконали працівники підприємства “Луцька ДПМК”.

Директор департаменту ЖКГ Юрій Крась зазначив, що за такою технологією заплановані подальші роботи на вулицях з щебеневим та ґрунтовим покриттям. Гарантійний термін на виконані роботи становить три роки.

Також Ігор Поліщук та Григорій Недопад оглянули пішохідну доріжку на вулиці Володимирській. Тут ніколи не було нормального покриття і мешканці мікрорайону прямуючи з чи на тролейбусну зупинку виходили на проїзджу частину, аби не йти у дощову погоду по болоті. Нині тут влаштовано покриття з бруківки та встановлено турнікетне огородження на регульованому світлофорному об'єкті.

Тривають підготовчі роботи й до ремонту шляхопроводу на вулиці Рівненській. Тут минулоріч зроблено нові колесовідбійники. влаштовано деформаційні шви. Уже завтра тут планують розпочати роботи з асфальтування.

Оглянули керівники міста й пішохідні доріжки на вулиці Січовій.

Для безпечного та комфортного руху пішоходів в парку 900- річчя міста Луцька з вул. Гетьмана Мазепи та вул. Ветеранів проведені роботи з влаштування бруківки на пішохідних доріжках.

Триває капітальний ремонт вулиці Агатангела Кримського, який включає в себе роботи з відновлення дорожнього мощення в бордюрному профілі з влаштуванням велосипедної доріжки та пішохідних доріжок, нанесення дорожньої розмітки, влаштування зливової каналізації та відновлення (прочистка) існуючої, встановлення опор електроосвітлення, відновлення благоустрою прилеглої території з підрізкою існуючих кущів та дерев. Роботи виконують працівники підприємства “Луцькавтодор-Сервіс”.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук залишився задоволений побаченим. Він наголосив, що у місті тривають активні ремонтні роботи. За його словами, на окремих вулицях, де взагалі не було дорожнього покриття чи воно було повністю знищене, зроблено щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією.

“Роботи продовжуватимуться й надалі. Нині виготовляється проектно-кошторисна документація на ремонт вулиць Набережна, Генерала Шухевича, Ковельська, проспекту Василя Мойсея”, - додав він.

Також Ігор Поліщук зауважив, що майже завершились роботи на вулиці Аганатнега Кримського і нині розробляється проект на ремонт вулиці Липинського, аби з'єднати вулиці Чорновола та Карпенка-Карого. Таке рішення дасть можливість розвантажити проспект Соборності.

Крім того, за словами Ігоря Поліщука, у планах цьогоріч капітально відремонтувати 25 прибудинкових територій.

Розповів він й про те, що нині тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки на автошляхах міста. На проспектах Волі та Перемоги зроблено дорожню розмітку з пластику. Вона краща в експлуатації, адже тримається на дорозі кілька років та у нічний час підсвічується від світла фар автомобілів. Крім того, гарантійний термін на виконані роботи становить три роки.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Як вибрати дитячу коляску?
Наступна новина: Луцька міська філія ПАТ ...

КОМЕНТАРІ