Теренова гра «Легенда УПА» об'єднала дві сотні школярів з Тернопільщини

Теренова гра «Легенда УПА» об'єднала дві сотні школярів з Тернопільщини

22.05.17 11:02 0 219
На Теребовлянщині розпочалася обласна теренова гра для дітей та молоді «Легенда УПА», яка триватиме до 21 травня. Захід відвідав заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

За його словами, для Тернопільщини проведення військово-патріотичних заходів стало приоритетним. «Такі заходи дозволяють вдосконалюватися не тільки фізично, а й інтелектуально. Зараз важкі часи, триває боротьба на Сході і ми повинні розуміти, що ніхто крім українців нас не захистить», - зазначив Юрій Юрик.

«Легенда УПА» - це змагання у форматі таборування на два з половиною дні. 200 школярів 9-11 класів з усієї області випробовують себе під час туристичного, інтелектуального та творчого етапів. Вперше гру провели у 2003 році.

Завдяки грі старшокласники загартовують волю і характер. У них формуються національно-патріотичні ідеї, принципи людської гідності, соціальної і громадської активності та власної відповідальності. Діти стають активнішими, більше цікавляться традиціями та історією України.

Як наголосив Юрій Юрик, це найкращі моменти мотивації для молодих людей, які згодом служитимуть у Збройних Силах України. «Важливо, щоб серед молодих людей була висока мотивація іти до українського війська, адже це підносить значення української армії . Найкращий показник – бачити, що молодь приїхала сюди, працює, активно відпочиває, займається військово-прикладним і національно-патріотичним навчанням», - заявив Юрій Юрик.

Організували «Легенду УПА» відділ сім'ї та молоді, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Довідково: До участі в грі запрошуються команди з усіх районів Тернопільської області, учасники – учні 9-11 класів (рекомендовано учні 10 -11 класів).

Кількісний склад рою (команди) – 10 осіб, з них: 5 хлопців та 5 дівчат.

Для кожної команди обов'язковою є присутність на грі двох дорослих - відповідальних за учасників.

Учасники гри змагаються у таких видах:

Пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра із застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її;

Туристична техніка – «Командна смуга перешкод»;

Теренова гра – тактична гра з елементами орієнтування на місцевості;

Інтелектуальний змаг – інтелектуальна гра між командами (відповіді на запитання з лімітованим часом);

Ватра знайомств – творче представлення своєї команди;

Кращий рій табору – визначається кращий рій (команда) та ройовий за підсумками проведення гри.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ