Звернення депутатів Луцької міської ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» ЗДОРОВ’Я ЛУЧАН – НЕ ТОВАР!

Звернення депутатів Луцької міської ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» ЗДОРОВ’Я ЛУЧАН – НЕ ТОВАР!

22.05.17 11:17 0 274
Внаслідок роботи Гнідавського цукрового заводу, який розташований у мікрорайоні Вересневе, у пастці нестерпного смороду опинилася вся територія Луцька.

Нагадаємо, що перемовини з приводу налагодження безпеченої роботи очинисних споруд на заводі з його керівництвом тривають вже далеко не один тиждень. Наші депутати надіслали не один запит і до екологічних служб, аби, насамперед, з'ясувати який вплив спричиняє дана ситуація на здоров'я лучан. Однак, мусимо константувати той факт, що окрім відписок у відповідь ми нічого не отримали.

Зокрема, у відповіді на депутатський запит Бориса Смаля Державної екологічної інспекції у Волинській області зазначено, що вирішення проблеми щодо неприємних запахів належить до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Туди й був переадресований запит. У свою чергу Держпродспоживслужба відповіла, що звернення переадресувала у Луцьку міську раду.

Зауважимо, що Гнідавський цукровий завод офіційно зареєстрований у Луцькому районі. Відповідно бюджет міста від нього не отримує ні копійки. Згідно із санітарних норм, виробництво такого типу повинно бути розташоване щонайменше за один кілометр від житлового кварталу.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук також звертався до головного санітарного лікаря України та Дердпродспоживслужби. На ТОВ «БІО ПЕК» таки врешті відбулася перевірка. Власники отримали припис від екоінсекції. Однак, ситуацію це не виправило. Крім того, Ігор Поліщук зустрічався з представниками керівництва підприємства. Вони зобов'язалися добровільно усунути порушення, модернізувати обладнання і вирішити проблему. Та віз і нині там. Нестерпний сморід охопив вже все місто.

З ініціативи депутатів Луцької міської ради від фракції ПП «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» завтра, 22 травня, розпочинається безстрокова мирна акція протесту на територію Гнідавського цукрового заводу та ТОВ «БІО ПЕК».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку 29 травня — ...

КОМЕНТАРІ