У Тернополі відбулися ювілейні «Наукові пікніки»

У Тернополі відбулися ювілейні «Наукові пікніки»

23.05.17 13:23 0 247
21 травня на Театральному майдані Тернополя відбулися ювілейні «Наукові пікніки». Під відкритим небом представники більше тридцяти міні-лабораторій демонстрували наукові експерименти, а також наукові винаходи, робототехніку, хімік-шоу та чимало іншого.

Привітав усіх присутніх з таким дійством очільник Тернополя Сергій Надал. Він побажав усім учасникам отримати приємні емоції та нові знання, а українським науковцям - здобути заслужене визнання в Україні та на міжнародних наукових площадках.

«Кожен з нас може виконували оригінальні завдання та переконалися, що наука – це не лише складні формули та схеми, а й цікавий світ, у якому природа за своїми законами створює дива, - каже міський голова. - Нам необхідно пам’ятати, щоб бути сильною нацією, ми маємо забезпечити високий розвиток науки і техніки. Наше майбутнє залежить від наукового поступу. Важко собі уявити розвинену економіку, сучасну армію та цивілізоване суспільство без наукових досягнень. Дивлячись на нашу наукову молодь, я переконаний, що Україна має славне майбутнє».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ