«Шановні випускники! Попереду у Вас великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху, - зазначив очільник Тернополя. - Впевнений, що ваше покоління продовжить розбудовувати нову Україну, за яку поклали життя наші Герої. Ви - наше майбутнє, яке буде представляти Україну на європейському рівні».
Окремо подякував міський голова колективу Тернопільської загальноосвітньої школи №11.
«Щиро зичу усім вам здоров’я і Божих благословінь. Нехай Останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів», - додав Сергій Надал.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернівцях працюватиме ...
Наступна новина: Чернігів: Зарплата ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим