Черговий успіх луцьких ветеранів на міжнародному турнірі з футболу в Польщі

01.06.17 15:15 0 572
27 червня збірна команда міста Луцька, сформована на базі клубу «Ветеран - Лучеськ» брала участь у міжнародному турнірі з футболу серед ветеранів в польському місті Грубешів на Кубок бургомістра міста Томаша Заяця.

У змаганнях, які проходили на трав'яному газоні, брало участь шість команд з України і Республіки Польща.

Програвши першу гру футболістам з Варшави з рахунком 4:5, у наступних лучани здобули впевнені перемоги над командами з міст Пулави (Польща) — 4:3, Хелма (Польща) — 3:0, Грубешова (Польща) — 6:2, Володимира Волинського (Україна) — 4:0.

Набравши у підсумку 12 очок луцькі ветерани у підсумку завоювали перше місце. Друге місце у команди з міста Хелма, а третє у футболістів з міста Варшава.

Кращим бомбардиром турніру також став гравець «Ветеран — Лучеська» Олександр Нікітін, в активі якого 8 забитих м'ячів.

По закінченні змагань команда нагороджена кубком та дипломами, а кращі гравці — призами.

Гравці та члени делегації висловлюють слова вдячності Луцькій міській раді, приватній фірмі “Абсолют фінанс” та федерації футболу міста Луцька, які сприяли участі та успішному виступу команди в міжнародному турнірі.

Попередня новина: Вакуумный солнечный ...
Наступна новина: Цього року в Чернігові ...