На Тернопіллі староста - місцевий лідер,адміністратор,представник інтересів територіальної громади

На Тернопіллі староста - місцевий лідер,адміністратор,представник інтересів територіальної громади

02.06.17 09:09 0 609
У Тернополі за підтримки Програми з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку U-LEAD with Europe відбувся семінар для старост та в.о. старост об'єднаних територіальних громад Тернопільщини. Організаційну, методичну та фінансову підтримку було забезпечено Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Метою цього семінару ознайомити старост ОТГ із змінами до чинного законодавства в частині повноважень і відповідальності старост, введення інституту старост і розуміння поняття «старостинські округи».

Завданням семінару було формування старости, як місцевого лідера, адміністратора, представника інтересів територіальної громади, комунікатора між населенням і управлінням ОТГ.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На контролі прокуратури ...
Наступна новина: Чернівці: Кількість ...

КОМЕНТАРІ