Про це повідомляє управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Загалом планується, що у Житомирській області цьогоріч дітей будуть приймати 15 закладів оздоровлення та відпочинку.
Детальніше про оздоровлення дітей говоритимуть на засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань з підготовки та організації оздоровлення дітей, яке відбудеться завтра, 13 червня, об 11.00 год. у прес-центрі Житомирської облдержадміністрації.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільщина відзначила ...
Наступна новина: Чернігів: Підготовчі роботи ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим