Мер Новацький в боротьбі за території

Мер Новацький в боротьбі за території

04.07.17 11:55 0 316

Як повідомляє інформаційний портал https://od-news.com/tag/limanskij-rajon/: Южненський міський голова Новацький продовжує дивувати. Ось уже кілька років відчуваючи гостру нестачу в території для розширення меж міста, а, отже, розширення кордонів своїх повноважень, Володимир Миколайович веде роботу по приєднанню суміжних територій до міста Южне.

Започаткований в країні процес децентралізації змусив сильно активізуватися мерських діячів, адже це, можливо, останній шанс домогтися бажаної мети. З тих пір южненці здійснюють хаотичні наскоки на села Лиманського району.

У минулому році об'єктом були обрані села Сичавка і Кошари Сичавської сільської ради. У них велася активна пропаганда за приєднання до міста Южного. Однак результат виявився несприятливим, Сичавка і Кошари відмовилися приєднуватися.

Наступними атаці піддалися члени Новобілярской територіальної громади. Однак, і тут міську владу спіткала невдача. Розгніваний і спраглий влади на нових територіях Володимир Новацький почав мстити. Новобелярскій селищній раді пред'явлений рахунок за навчання белярских дітей в школах Южного. На думку Новацкого, міський бюджет на навчання «чужих школярів» витратив майже 600 тисяч гривень. Для подальшого навчання дітей Нові Білярі повинні заплатити. З огляду на те, що серед школярів южненських шкіл жителі сіл Новобелярскої селищної ради є вже давно, і питання про фінансові компенсації раніше не піднімалося, можна впевнено стверджувати, що це підла і дрібна помста незадоволеного чиновника.

Далі більше!

Бажаючи помститися, Володимир Новацький зазіхнув на гроші державного бюджету. Шляхом нехитрих математичних розрахунків, знаючи показники бюджету і загальну кількість учнів у школах, ми визначили, що, в грубому наближенні, Володимир Новацький взяв загальний бюджет міста в сфері освіти за рік (57 млн. грн.), поділив його на загальну кількість учнів (3294) і помножив на кількість учнів з Новобелярскої селищної ради (39), в результаті отримав суму, яку і пред'явив в рахунку селищній раді - 559 тис. грн. Мер стверджує, що це витрати, понесені містом.

За досить незрозумілих причин Володимир Новацький забув або навмисне приховав, що з 57 млн. грн. міського бюджету, передбаченого на освіту, 28,8 млн (велика частина) - це гроші державного бюджету, які передані Южному у вигляді субвенції. За ці гроші вже точно можуть навчатися жителі Новобелярского селищної ради.

Мабуть жадоба влади засліпила чиновнику очі.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 7)
Попередня новина: На Житомирщині більше 7300 ...
Наступна новина: «Розпочато кримінальне ...

КОМЕНТАРІ