Чернівчани підтримують ідею проведення перевиборів міської ради

Чернівчани підтримують ідею проведення перевиборів міської ради

05.07.17 08:18 0 163
Більше половини жителів Чернівців підтримують ідею припинення повноважень і проведення дострокових виборів Чернівецької міської ради. Такі дані оприлюднили 3 липня організатори соціологічного дослідження “Чернівці та чернівчани”, яке проводилося у Чернівцях з 18 по 27 червня 2017 року.

За результатами опитування, більшість опитаних (54%) підтримують ідею припинення повноважень і дострокові вибори міської ради. Третина опитаних (31 %) вважають за доцільне провести перевибори міського голови. 7 % опитаних не визначилися з відповіддю.

З метою зміцнення засад місцевого самоврядування, забезпечення розвитку територіальної громади м. Чернівці, захисту прав і свобод громадян відповідно до ст.78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Олексій Каспрук у квітні ц.р. подав клопотання до Верховної Ради України про призначення у визначеному законом порядку позачергових виборів Чернівецької міської ради. Олексій Каспрук звертаючись до громади Чернівців зазначив, що переконаний у тому, що одночасно з позачерговими виборами міської ради мають відбутися і вибори міського голови, і він до них готовий . «Відповідальність за рік втрачених для міста можливостей, зневіру чернівчан, зраду заповіту наших славних попередників має бути спільною», – заявив Олексій Каспрук.

Водночас керівники фракцій у міській раді у публічних коментарях ЗМІ проведення позачергових виборів Чернівецької міської ради не підтримали.

Соціологічне дослідження “Чернівці та чернівчани” провели Центр соціологічних досліджень Філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Громадська організація “Інститут місцевого самоврядування” та Чернівецька обласна організація товариства ”Знання” України.

Генеральна сукупність складає 190 тисяч осіб (чернівчани віком від 18 років і старше, які мають право голосу). Обсяг вибірки – 1 515 осіб. Вибірка – двоступенева, стохастична, стратифікована; репрезентативна за статтю і віком. Гранична статистична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) – 2,53 % при Р=95%.

Метод опитування: Особисте формалізоване інтерв'ю (“face to face”). Збір даних здійснювали 43 респонденти, переважно студенти-соціологи.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: установи ...
Наступна новина: Житомирщина: у червні 2017 ...

КОМЕНТАРІ