Утеплені з ПриватБанком ОСББ вже отримують компенсації

Утеплені з ПриватБанком ОСББ вже отримують компенсації

05.07.17 11:54 0 329

ОСББ Рівненщини мають можливість оформити "Теплий кредит" від ПриватБанку на енергоефективні цілі, які підлягають відшкодуванню компенсації частки кредиту від держави до 40% вартості кредиту (за наявності одержувачів субсидій – від 40 до 70%).

Зокрема, перші компенсації, передбачені Державною цільовою економічною програмою енергоефективності,  отримали два ОСББ з Кривого Рогу, які першими скористались програмою. Після проведення робіт, з держбюджету ОСББ було повернено майже 70 тис. грн.

Процедура оформлення “Теплого кредиту” вже відпрацьована до автоматизму. Працівники банку супроводжують ОСББ на всіх етапах — від збору регламентованого КабМіном України пакету документів до безпосередньо отримання компенсації. Додаткова зручність — використання Приват24 для бізнесу, що дозволяє прикріпити документи до угоди дистанційно, а віртуальний торговий майданчик ПриватМаркет  представляє чималий перелік постачальників енергоефективних товарів та послуг, чиї репутація та професіоналізм не викликають сумнівів і підтверджені документально.

ОСББ “Відінське” було першим у Рівному і другим в Україні з тих, хто оформив “Теплий кредит” саме в ПриватБанку.

“Чим мені подобається в ПриватБанку, – каже голова ОСББ Галина Бовгира, – то це тим, що там потрібно мінімум паперів. Можливо, й тому, що наше ОСББ вже шість років має в цьому банку рахунок. То наші всі документи в них уже є. Донесла тільки довідку з управління праці і соціального захисту про кількість наших субсидіантів; протокол, у якому мешканці підписалися, що вони не проти взяти кредит (треба, щоб із цим погодилися не менш як 67%, а в нас погодилися майже всі). Ще ми надали свою довідку про наш тариф і баланс за минулі півроку і на цей рік. А в протоколі вказали, як будемо розраховуватися. На всяк випадок ми вказали, що почнемо погашати кредит з відстрочкою два місяці після його отримання. Але можна погашати й відразу, якщо ситуація з грошами це дозволяє”.

ПриватБанк долучився до Державної програми енергоефективності в березні цього року. За це час банком вже було видано 57 кредитів на загальну суму більше 7,7 млн грн. Додатково компенсації також передбачають 129 регіональних програм енергоефективності.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 9)

КОМЕНТАРІ