В Житомирській області уряд усунув бар'єри для розвитку ринку мобільних платежів

В Житомирській області уряд усунув бар'єри для розвитку ринку мобільних платежів

06.07.17 08:40 0 203
Уряд усунув бар'єри для розвитку ринку мобільних платежів. Відповідне рішення прийняте 4 липня на засіданні Уряду за пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Зазначена постанова Кабінету Міністрів України врегулювала механізм повернення користувачам (споживачам) коштів за послуги мобільного зв'язку з урахуванням збору до Пенсійного фонду.

«Відсутність такого механізму створювало бар'єр для функціонування повноцінного ринку мобільних платежів. ми врегулювали це і встановили механізм повернення коштів у випадках, якщо оплата з мобільного не пов'язана із оплатою послуг телекому», - прокоментував рішення Уряду Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Постанова Уряду визначає, що при поверненні користувачу невикористаних коштів за попередньооплачені послуги оператором мобільного зв'язку повертаються кошти у повній сумі, тобто із урахуваннямзбору на обов'язкове державне пенсійне страхування; при цьому сума вказаного збору компенсуєтьсяоператору шляхом зменшення відповідних платежів зі сплати збору у майбутньому. Постановою також усунені перешкоди для розвитку безготівкових розрахунків і дистанційного надання абонентам мобільного зв'язку фінансових послуг.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ