Рівненщина: 2 роки за гратами проведе шахрай,який для отримання «легких» грошей використовував популярний інтернет-сайт

Рівненщина: 2 роки за гратами проведе шахрай,який для отримання «легких» грошей використовував популярний інтернет-сайт

28.07.17 09:02 0 230
Популярний у населення сайт зловмисник використовував для обману бажаючих придбати автомобіль і тепер проведе 2 роки за гратами.

Костопільським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно) стосовно жителя м.Костопіль, раніше неодноразово судимого за вчинення корисливих злочинів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений упродовж 2016 та 2017 років розміщував оголошення про намір продати автомобіль на популярному інтернет-сайті.

Достовірно знаючи про те, що не має можливості виконати перед покупцями взятих на себе зобов'язань через відсутність рекламованого товару, переконував останніх здійснити передплату у розмірі 200 доларів США. Після отримання грошей через відділення банку більше не виходив на зв'язок.

Жертвами такої схеми стали одинадцять жителів різних областей України.

За результатами розгляду обвинувального акта Костопільський районний суд погодився з доводами прокурора та ухвалив обвинувальний вирок, призначивши покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Здолбунівська місцева прокуратура закликає громадян бути обережними при здійсненні покупок в мережі інтернет, використовувати надійні інтернет-магазини та сервіси. Пам'ятайте, що Вашою надмірною довірливістю можуть користуватися шахраї задля власного збагачення.

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури

Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Стан розгляду запитів на ...

КОМЕНТАРІ