В Житомирській області експерти не виявили зауважень до будівництва мосту у с. Рижани

В Житомирській області експерти не виявили зауважень до будівництва мосту у с. Рижани

28.07.17 09:50 0 211
Експерти Державного підприємства «Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції» (ДП «Дорцентр») не виявили зауважень до проведення робіт мосту в с. Рижани Хорошівського району.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

— «Роботи постійно контролюються фахівцями Державного підприємства «Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції» (ДП «Дорцентр») - після обстеження об'єкта будівництва та проведення низки випробувань, зауважень до роботи не виникло», – йдеться у повідомленні.

Будівництво мосту через річку Ірша в селі Рижани Хорошівського району (10+704 км автомобільної дороги О 062140 Хорошів – Нова Борова – Йосипівка (з під'їздом до ст. Чоповичі) продовжується.

На даний час триває монтаж опалубки для влаштування тротуарних консолей та влаштування арматурного каркасу й закладних деталей. Роботу підрядника ТОВ «Євро Плюс Буд» ускладнює те, що будівництво ведеться безпосередньо над водоймою.

Наразі ділянка шляху закрита і рух автотранспорту проходить по об'їзду.

Загальна вартість будівництва мосту в с.Рижани складає 5,8 млн гривень. Цього року з обласного бюджету вже виділено 500 тис. грн. З коштів державного бюджету, які надійдуть на ремонт доріг, планується виділити ще додатково 10% для завершення робіт на об'єкті.

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич поставив дедлайн – до 1 листопада будівництво мосту у с. Рижани має бути завершено, а ДП «Дорцентр» перевіряв якість ремонтних робіт, які проходять на автодорозі М-21 Житомир – Могилів-Подільський.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Які бувають рюкзаки?

КОМЕНТАРІ