Встановлено, що згідно протоколів розгляду пропозицій з публічної закупівлі, розміщених на офіційному веб-порталі «Prozzoro», тендерні пропозиції учасників відкритих торгів відхилено у зв’язку з невідповідністю кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.
Водночас за результатами вивчення тендерної пропозиції підприємства - переможця також встановлено її невідповідність кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації. При цьому, цінова пропозиція переможця торгів є найвищою серед всіх учасників – 11 млн. гривень.
Незважаючи на викладене, замовником в порушення Закону України «Про публічні закупівлі» не відхилено тендерну пропозицію підприємства, визнаного переможцем, та не відмінено відкриті торги.
У зв’язку з цим прокуратурою області подано до Господарського суду позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету - протоколу розгляду пропозицій з публічної закупівлі та договору підряду про закупівлю робіт з реконструкції частини дороги.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Вінницької області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Перший заступник міністра ...
Наступна новина: Ірина Костюшко розповіла ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав