Місто Рівне - справжня перлина Україна

Місто Рівне - справжня перлина Україна

29.07.17 18:52 0 698

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Україна" (тут, до речі, можна прочитати новини зі всієї України та світу): Рівне - це дуже зелене місто. Вздовж течії міської річки Усті створено кілька водойм. Тут майже немає важкої промисловості, а значить, можна дихати на повні груди.

Куди піти?

Місцеві радять відвідати парк імені Тараса Шевченка. Щоб обійти його весь, вам знадобиться кілька годин. Тут є місця для тихого і активного відпочинку, видовищні споруди, спортивний і дитячий сектор.

Ще варто сходити в зал органної та камерної музики (спочатку це був костел Святого Антонія). Фасад будівлі нагадує фасад Собору Паризької Богоматері.

Цікаве і незвичайне місце в центрі міста - це кіноклуб Gonzo: маленький кінотеатр, де показують авторські фільми, артхаусне кіно. Тут можна поспілкуватися з молодими українськими режисерами, які приїжджають на прем'єри своїх робіт. Якщо ви шанувальник цікавого, незвичного, інтелектуального, артхаусного кіно - обов'язково відвідайте цей кінотеатр. До речі, для дітей тут щодня безкоштовно показують фільми.

У 20 км від Рівного, в сторону Луцька, знаходиться село Клевань з тим самим знаменитим тунелем кохання. Поблизу ви побачите, що він розходиться наліво і направо. Місцеві кажуть, що маленький тунель - це шлях спокуси, а великий - шлях кохання. Існує легенда, згідно з якою в селі неподалік жили хлопець і дівчина. Вони належали до двох ворогуючих сімей, але дуже любили один одного. Під час побачень закохані ховалися в цьому гаю. Одного разу дівчина потонула в болоті по одну сторону гаю. Хлопець вирушив на її пошуки, під час яких теж потонув, але по інший бік гаю. Люди кажуть, що дерева навколо тунелю - це дві душі, які тягнуться один до одного. Єдиний мінус цього місця - це величезна кількість диких і нещадних комарів. Будете їхати, подбайте про засоби захисту.

Обов'язково відвідайте село Базальтове (30 км від Рівного). Тут знаходяться базальтові стовпи - рідкісна порода вулканічного походження. Це дуже видовищне і унікальне архітектурне явище, створене природою.

Де поїсти?

Місцеві радять кафе Мармелад, Манхеттен та Сакура. Якщо у вас мало часу, то замовте піцу (до речі, в Рівному в деяких піцеріях, після розмови з оператором, вас з'єднують з барменом, і вже він говорить вам, скільки чекати замовлення).

Талановиті / унікальні люди

У Рівному справді унікальні люди - це пожежні. Вони служать в одній з місцевих частин і, відповідно, присвятили своє життя боротьбі з вогнем і порятунку життів. Крім роботи, вони беруть участь в змаганнях. Команда з Рівного неодноразово ставала чемпіонами України. Пожежні - це МНС, тому їх робота пов'язана не тільки з вогнем. Якщо треба дістати кошеня з дерева, то на допомогу прийдуть саме ці хлопці.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 13)
Попередня новина: Галина Воляник: ...
Наступна новина: Гарячі тури: Що потрібно ...

КОМЕНТАРІ