Чернігівців попереджають про заборону на вилов раків

Чернігівців попереджають про заборону на вилов раків

01.08.17 08:10 0 346
Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з метою збереження та охорони популяції раків з 1 серпня по 15 вересня встановлюється літньо-осіння заборона на вилов раків у водоймах Чернігівщини.

У зазначений час відбувається період другої линьки раків. Він триває від кількох годин до доби. Період формування та зміцнення нового панцира від 1 до 1,5 місяця. Саме на цей період і встановлюється заборона на вилов раків.

За порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень. Крім того, за кожен екземпляр, виловлених в незаконний спосіб раків, доведеться заплатити по 25,5 гривень компенсації.

Нагадаємо, що після закінчення терміну заборони, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалці за добу дозволяється виловити не більше 30 раків на загальних водоймах та не більше 50 раків на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Забороняється лов раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить всіх, хто бачить порушення правил рибальства на водоймах чи незаконний продаж водних біоресурсів та заборонених знарядь лову, повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 та на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 099-112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

За інформацією Чернігівського рибоохоронного патруля
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Як вибрати кухню?
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ