Чернівці: Для отримання “Дозволу на спеціальне водокористування” необхідно звернутись до ЦНАПу

Чернівці: Для отримання “Дозволу на спеціальне водокористування” необхідно звернутись до ЦНАПу

03.08.17 14:14 0 375
Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (ЦНАП) інформував раніше про тимчасове призупинення видачі документу дозвільного характеру «Дозвіл на спеціальне водокористування», який відносився до компетенції Управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, у зв'язку з передачею цих повноважень Державному агенству водних ресурсів України та необхідністю певного перехідного періоду.

Чернівецькою міською радою в липні укладено угоду про спільну діяльність з Сектором у Чернівецькій області Державного агенства водних ресурсів України, відповідно до якої відновлено надання «Дозволу на спеціальне водокористування» через ЦНАП.

Для отримання дозволу суб'єкт господарювання повинен звернутись в ЦНАП з відповідною заявою, до якої додається наступний пакет документів:

– обгрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення;

– опис та схема місць забору води і скиду зворотніх вод;

– нормативи гранично допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об'єкти із зворотніми водами (з розрахунком на кожний випуск (скид) окремо);

– затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств та організацій житлово-комунального господарства, суб'єктів господарювання, які надають послуги з центрального водопостачання та/або водовідведення);

– копія правовстановлюючих документів на водні об'єкти.

Термін надання цього дозволу – 30 календарних днів.Послуга безоплатна.

Для консультування та отримання додаткової інформації звертайтесь до Сектору у Чернівецькій області Державного агенства водних ресурсів України за адресою вул.Героїв Майдану,194-б , тел. (0372)53-99-20.

Заява з пакетом документів для отримання дозволу подається за адресою вул.Героїв Майдану,7, багатоканальний телефон (0372)50-90-90.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Волинь: прокурори ...

КОМЕНТАРІ