Тернопільські велосипедисти здобули бронзові нагороди чемпіонату України

15.08.17 09:00 0 614
В Хмельницькому завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат. Тернопільщину на цих змаганнях представляли вихованці велосипедної бази обласного відділення КФВС МОНУ, тренерів Володимира Павелка та Івана Хоміва. Як інформує офіційний Інтернет-сайт відділення комітету з фізичного виховання та спорту, найуспішніше наші велосипедисти проявили себе в командній гонці, здобувши бронзові медалі.

В складі команди стартували студенти Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя Артем Авдалян, Роман Сирник, Олександр Лагуза, а також Володимир Янішевський, який навчається в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. №22.

Як зазначив тренер спортсменів, гарний результат показала і друга команда Тернопільської області, юнаки якої вперше брали участь у чемпіонаті України (молодші юнаки) у командній гонці на 23 км, а саме Орошкевич Станіслав (ТЗОШ №11), Лагуза Ілля (ЗОШ с.Чернихівці), Хілярський Ігор (ТЗОШ №22) та Пласконка Богдан (ТЗОШ №22), які посіли шосте місце.