У початкових класах 4 шкіл Житомирщини проведуть навчальний експеримент

У початкових класах 4 шкіл Житомирщини проведуть навчальний експеримент

16.08.17 13:53 0 539
4 школи з Житомирської області ввійшли до переліку навчальних закладів, які беруть участь у всеукраїнському експерименті «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Перелік зі 100 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких протягом 2017-2022 рр. проводитиметься експеримент, затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України від 13 липня 2017 р. № 1028.

Програма всеукраїнського експерименту з метою практичної реалізації концепції Нової української школи реалізується у початкових класах 4 закладів Житомирщини:

* Коростенський міський ліцей Житомирської області;

* Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського;

* Новоград-Волинський колегіум Житомирської області;

* Комунальна установа Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» Житомирської області.

Наразі вчителі перших класів проходять навчання у практичних семінарах у Києві за участю тренерів з питань впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти – це один із заходів першого організаційно-підготовчого етапу програми експерименту у липні-жовтні 2017 року.

Також буде створено робочу групи вчених і вчителів, які здійснюватимуть науково-методичний супровід експерименту. Пізніше у Житомирі відбудеться перепідготовка педагогічних працівників за інтегрованими курсами у початковій школі.

Протягом другого формувального етапу експерименту у листопаді 2017 р. – травні 2022 р. для учасників експерименту відбудеться апробація та внесення коректив до навчально-методичного процесу в початковій школі. Навчання у цих класах проводитиметься безпосередньо за експериментальною методикою. МОН моніторитиме хід експерименту та здійснюватиме його проміжне коригування за необхідності.

У червені-жовтні 2022 р. планується узагальнити результати – третій етап всеукраїнського експерименту:

* визначити динаміку показників ефективності розвитку академічних здібностей в учнів початкової школи – учасників експерименту;

* провести серії семінарів, конференцій і круглих столів, спрямованих на розповсюдження перспективного досвіду щодо впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі сергій Надал ...
Наступна новина: Чим відрізняються SD і HD ...

КОМЕНТАРІ