Про це повідомив 17 серпня, голова ОДА Ігор Гундич.
«53% котелень області, а це 495 котелень із 928, вже переведено на альтернативне паливо. До кінця року плануємо перевести ще 23 котельні», – зазначив Ігор Гундич.
Зокрема, цьогоріч твердопаливні котли встановлено на 8 котельнях бюджетної сфери на суму 4 млн 371 тис. грн. Під час використання альтернативних видів палива ці котельні дозволять зекономити 278 тис. м3 природного газу.
Твердопаливні котли встановлені у Любарському районі – 3 шт., по 2 – у Попільнянському та Овруцькому районах, 1 – у Житомирському районі.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Повідомлення управління ...
Наступна новина: Чернігів: Депутати ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим