За грантові кошти від ОДА на Житомирщині зніматимуть фільм про репресії

За грантові кошти від ОДА на Житомирщині зніматимуть фільм про репресії

01.09.17 10:49 0 234
На Житомирщині зніматимуть документальний фільм тривалістю 30 хвилин «Втрачене дитинство» у рамках фінансування ініціатив від інститутів громадянського суспільства, що ініціював голова ОДА Ігор Гундич.

Відповідну конкурсну пропозицію від ГО «Зоряне містечко» підтримали вчора, 30 серпня, члени Координаційної ради під час третього засідання.

На фінансування проекту виділили 58 тис. 900 грн.

Автор проекту Алла Міщенко розповідає, як виникла ідея створення фільму: «Мій прадід був репресований радянською владою. Мені стало цікаво, я почала вивчати документи і мені прийшла ідея – чому б не створити про це фільм. Мета – це піднести національно-патріотичний дух дітей та молоді, а також дорослих глядачів».

За жанром фільм документальний, з реконструкціями подій. У ньому розкривається тема Великого Червоного терору 1937-1938 років крізь призму трагічних подій. Через ці події проходить лінія звичайної української родини, яка була репресована.

Прем'єрний показ планується у Житомирі до Дня пам'яті жертв політичних репресій – 20 травня 2018 року. Загалом фільм може демонструватися усіма містами країни.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ