Оглянув виконані роботи 20 вересня, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.
«Чули багато нарікань з боку жителів, що дорога була нормальна, а на неї ще кладуть асфальт. Вирівнюючий шар, який поклали у 2013 році на найбільш аварійних ділянках, потрібно закривати шаром ЩМА, що передбачено технологією, адже без верхнього шару він дуже швидко руйнується. На тих ділянках, які не охоплені проектами цього року, буде проведено ямковий ремонт», – зазначає Роман Крисюк.
На підрядник ПП «Автомагістраль» майже завершив роботи на 2 ділянках, на 8 ділянках провів фрезерування.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопілля: «Акценти зі ...
Наступна новина: У чернівецькому ...
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим