Борці греко-римського стилю з Тернополя здобули шість медалей на турнірі у Закарпатті

27.09.17 09:46 0 541
Успішно виступили спортсмени КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя на традиційному ІX Відкритому Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків пам'яті видатного тренера Закарпаття Е. Кудрона та з нагоди Дня міста Виноградів.

У своїх вагових категоріях тернопільські спортсмени посіли такі місця: Паснак Анатолій – І місце (ЗОШ № 12); Скальський Дмитро – ІІ місце (ЗОШ № 9); Радик Максим – ІІІ місце (ЗОШ № 8); Гром Денис – ІІІ місце (ЗОШ № 6); Хруленко Олександр – ІІІ місце (ЗОШ № 24); Дикий Олег – ІІІ місце (коледж ТНЕУ).

Готували до змагань переможця та призерів заслужений тренер України Андрій Телебан, заслужений тренер України Анатолій Лосєв та майстер спорту України Володимир Лучанко. Відтак, у здобутку тернопільських борців греко-римського стилю шість медалей – одна золота, одна срібна і чотири бронзових.

Загалом, участь у змаганнях взяли 20 команд – більше двохсот спортсменів з різних областей України та команда з Білорусії.

Попередня новина: У п’ятдесяти ...
Наступна новина: На честь Дня міста над ...