Тренінг «Комунікація в громадах: переваги» відбувся 29 вересня, у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування.
— За словами організаторів заходу, ключова мета – показати можливості поширення контенту із районів в регіональні ЗМІ та визначити алгоритм дій при вирішенні конфліктів. Для процесу децентралізації стала ефективна комунікація дуже необхідна, адже дозволяє оперативно відпрацьовувати проблеми та конфлікти в ОТГ.
Тренерами виступили експерт з комунікацій Житомирського ВП ЦРМС Дмитро Клименко, журналіст сайту Житомир.info та Радіо Свобода Юлія Петрова та регіональний журналіст Віктор Радчук.
Під час заходу тренери розповіли учасникам, як правильно та цікаво писати прес-релізи заходу, співпрацювати із друкованими та електронними ЗМІ, ефективно комунікувати з представниками громадськості.
Організатор тренінгу – Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі степан Барна ...
Наступна новина: В Тернополі сергій Надал ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ