Під час засідання обговорили організацію вивчення проектно-кошторисної документації, наданої на конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році у сфері енергоефективності. Також розглянули проект заходів проведення в області «Тижня Відкритої Енергетики-2017».
Крім цього, колегіальним рішенням робочої групи може бути розширено повноваження щодо завдань у галузі паливно-енергетичного комплексу, а саме у сфері енергоефективності.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ігор ...
Наступна новина: Чернігів починає співпрацю ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим