Чернівецькій громаді саджанці сакур презентувало Посольство Японії в Україні.
«Ми маємо оберігати ці деревця, адже вже наступної весни вони розквітнуть, – зазначив пан Мічіо Харада. – Планую наступного року повернутися і подивитися на ці сакури, які посадили разом з вами, прогулятися алеєю. Гадаю, посадка цих дерев зблизить Японію та Україну».
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі пройшов перший ...
Наступна новина: Затриманих на Волині ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим