Зокрема, за рахунок залишків коштів збільшено фінансування на капітальний ремонт алей на Центральному кладовищі (250 тис.грн.) та капітальний ремонт резервного електрокабелю для МКП «Спецкомбінат» (710 тис.грн.).
Крім того, збільшено фінансування на придбання 2 мультифункціональних комунальних всесезонних машин та 1 автовишки для МКП «Міськ ШЕП» (400 тис.грн.), каналопромивочної машини КО-503КП-12, ілососної машини КО-5031В-12 для КП «Чернівціводоканал» (258,3 тис.грн.) та вантажного автомобіля-самосвала для Чернівецького міського виробничого треста зеленого господарства та протизсувних робіт.
Також збільшено фінансування на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів на проспекті Незалежності,78 (600 тис.грн.), вул. М.Коперніка,13-Б (15,5 тис.грн.), вул. М.Коперніка,9-А (300 тис.грн.) та між будинками №90 та №94 на проспекті Незалежності (800 тис.грн.).
За рахунок спеціального фонду міського бюджету – бюджету розвитку збільшено фінансування на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів на вул.М.Коперніка, 13-Б(234,5 тис.грн.), вул. Перемоги, 8-10 (203,5 тис.грн.), вул.Руській, 275 (500 тис.грн.).
Окрім того, збільшено фінансування на будівництво насосної станції та напірного колектора з підключенням в діючий каналізаційний колектор на вул. Привокзальній на 787,1 тис. грн., на реконструкцію зовнішнього освітлення на вулицях Стрийській, Яблуневій, Малиновій, Вишневій та інших на 291,3 тис.грн., на будівництво 3-го котловану на полігоні твердих побутових відходів по вул. Чорнівській на 200 тис.грн.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина: ще 12 жителям ...
Наступна новина: Геннадій Зубко: На рівні ...